Kahvaltılık

Pazar Kahvaltıları İçin Öneriler

Yoğun bir hafta sonundan sonra dinlenmek için sadece Pazar günümüz oluyor. Hafta sonunu dolu dolu yaşamak için sağlıklı ve lezzetli bir kahvaltı önemlidir. Kahvaltımıza lezzet katacağı gibi damağımızda hoş bir tat bırakacaktır. Güne güzel bir kahvaltı ile evdekilere sürpriz yaparak onlarında yüzünün gülmesini sağlayabilirsiniz. Kahvaltı oldukça çok çeşitli veya yeni lezzetlere yer vermeniz ile muhteşem olabilir.

Kahvaltı sofrasında mutlaka olması gereken halk arasında tavşan kanı denilen çaydır. Vazgeçilmemeli sofralarınıza mutlaka yer vermelisiniz. Biraz hafif ama oldukça lezzetli tarif olarak çayla birlikte damağınızda hoş bir tat bırakacak tarifimizdir.

Sofralarımızda Neler Olmalı?
Patatesli börek
Lor salatası
Kaşar peyniri
Beyaz peynir
Çeri domates
Salatalık
Zeytin
Bal
Menemen

Sofraların baş tacı olacak kahvaltılık yiyecekleri saydık. Bunları güzel bir şekilde hazırlayarak sofralarımıza diziyoruz. Çayımız ile birlikte bugünü en güzel şekilde yaşayarak hatıralarda unutulmaz bir ana çevirebiliriz. Sofralarınızın resimlerini bizlere sunarak alternatif yiyecekleri tanımamıza da yardımcı olmuş olacaksınız. Evinizde davet verenler olursa mutlaka sabah kahvaltısına bu çeşitlere yer veriniz.

pazar kahvaltısı

eLa

Önerilen Tarifler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu